Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Pn29kwiecień201910:06
Information
Bibliotekarz poleca
Dorota Wyrzykiewicz
704 hits
Ameryka Łacińska oczami Cejrowskiego

      Wojciech Cejrowski to autor popularnych książek podróżniczych, ale także osobowość telewizyjna i showman znany z cyklu programów pod tytułem „Boso przez świat”. Z wykształcenia jest socjologiem, ale znany i ceniony jest przede wszystkim jako podróżnik i członek prestiżowego „The Explorers Club”.

Wt5luty201910:15
Information
Bibliotekarz poleca
Małgorzata Sargalska
751 hits
Wciągające kryminały

          Książki autorstwa Remigiusza Mroza to ciekawa propozycja na długie zimowe wieczory. W naszej bibliotece można znaleźć dwie serie książek tego pisarza –  prawniczą z charyzmatyczną adwokat Joanną Chyłką oraz serię, której akcja rozgrywa się w Tatrach.

Pt19październik201807:18
Information
Bibliotekarz poleca
Małgorzata Sargalska
1199 hits
Przyszłość ludzkiej cywilizacji…

              Czy zastanawialiście się kiedyś jak będzie wyglądał świat za jakieś 20 – 30 lat? Czy czeka nas świetlana przyszłość, w której człowiek będzie miał więcej czasu dla rodziny, gdyż większość obowiązków przejmą roboty? Czy może raczej świat schyli się ku upadkowi przez degradację środowiska i wciąż postępujący postęp technologiczny?

Wt20listopad201820:39
Information
Bibliotekarz poleca
Dorota Wyrzykiewicz
1717 hits
Podróżować to żyć!

 

                Angkor Jacka Pałkiewicza to lektura dla miłośników podróży i dla osób, które chcą poznać najdalsze, najbardziej egzotyczne i mało znane rejony świata, nieskażone komercją i napływającą rzeszą turystów.

Cz11październik201810:24
Information
Bibliotekarz poleca
Dominika Goldman
980 hits
Pedagog poleca

Drodzy uczniowie w bibliotece szkolnej dostępne są ciekawe i inspirujące pozycje dotyczących podejmowania  świadomych i mądrych decyzji. Współczesny rynek edukacji i pracy charakteryzuje się ciągłymi zmianami.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech