W 2020 roku karate sportowe zadebiutuje jako dyscyplina olimpijska na letnich igrzyskach w Tokio, czyli w stolicy państwa, które jest ojczyzną wielu sztuk walki.

Na temat rzezi wołyńskiej wydano wiele książek w formie zbiorów opowiadań i relacji świadków, film to pierwsza próba zmierzenia się z tym problemem.

Spektakl „Gomber” w Teatrze u Przyjaciół to próba zmierzenia się z głównym problemem dorobku pisarskiego Witolda Gombrowicza - tematem formy.

"World of Warships" to zdobywająca w ostatnich miesiącach coraz większą popularność sieciowa gra akcji, której uczestnicy toczą morskie boje w wirtualnej rzeczywistości. Bohaterami tych zmagań są przede wszystkim okręty wojenne,

Jak pewnie większość z Was wie, Beata Pawlikowska to polska podróżniczka, pisarka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka oraz ilustratorka książek.

Biblioteka zaprasza:

poniedziałek, wtorek, piątek
od 9:00 do 14:00
środa, czwartek
od 9:00 do 15:00

Biblioteka szkolna wraz z czytelnią posiada bogaty księgozbiór i zbiór czasopism, dostęp do komputera z internetem. Dysponujemy 18 000 egzemplarzy książek.

Lektury On-Line

Wolne Lektury:
Lektury on-line:
Wirtualna Biblioteka
Literatury Polskiej:
Lektury dla Szkoły Podstawowej:
Lekturyonline.pl: 

Biblioteki cyfrowe

Wielkopolska Biblioteka Cyfrowa
Biblioteka Raczyńskich
Biblioteka PTPN 
Wojewódzka Biblioteka Publiczna
i Centrum Animacji Kultury 
Biblioteka Pedagogiczna 
Biblioteka Kórnicka 
Biblioteka Publiczna w Kórniku
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza 
Uniwersytet Ekonomiczny
Politechnika Poznańska 
Akademia Wychowania Fizycznego 
Uniwersytet Przyrodniczy 
Uniwersytet Medyczny
Uniwersytet Artystyczny 
 

Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.