Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
N26styczeń201417:56
Information
Administrator strony
3218 hits
Wiersze o miłości (FILM)

  22 stycznia w środę recytowaliśmy wiersze o tematyce miłosnej. Konkurs uświetniła swym występem Pani Pedagog Kinga Sarna wygłaszając w oryginale wiersz egipski.

Jury w składzie panie profesor Magdalena Kulikowska, Alicja Syrzysko, Maria Wieczorek przyznało nagrody:

I miejsce Ewa Barszcz II ga

II miejsce Magdalena Siwczak IV ga - ubiegłoroczna zwyciężczyni

III Olga Skrzypczak II lb,

oraz wyróżnieniadla: Joanny Tomaszewskiej II lb i Małgorzaty Czyżyk III lc

{videobox}Sl7dfptYWpQ{/videobox}

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 477

Wczoraj 1172

W tygodniu 2687

W miesiącu 27326

Od początku 2019 roku 503500

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech