Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
niedziela26styczeń201416:11
Information
Biblioteka
MK AS
1968 odsłon

22.01.2014 w ramach akcji "U nas Walentynki już w styczniu" ogłoszono wyniki konkursu na najciekawszą recenzję książki o miłości. Jury w składzie pani prof.  Magdalenia Kulikowska i pani prof. Alicja Syrzysko przyznało nagrody:

 I miejsce Filip Kudliński III gd

II miejsce Izabella Górecka III lc

III miejsce Ewa Barszcz II ga

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 487

Wczoraj 575

W tygodniu 2444

W miesiącu 9825

Od początku 2019 roku 182052

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech