Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (68 Votes)
N2styczeń202214:23
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
665 hits
Projekt "Z książką mi do twarzy" - etap II

   Zapraszamy do II etapu projektu „Z książką mi do twarzy”. Zabawa czytelniczo-fotograficzna pod hasłem „Pochwal się domową biblioteczką” dedykowana jest wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom ZSGDsmile

     Domowa biblioteczka odzwierciedla nasze pasje i zainteresowania. Mówi o nas samych to, czego głośno byśmy nie powiedzieli. Przychodzi tu na myśl starożytna sentencja: „Powiedz mi co czytasz, a powiem Ci kim jesteś”wink Wystarczy wysłać jedno lub kilka zdjęć swojej domowej biblioteczki, półek i regałów z książkami lub kącika, w którym lubimy czytać książki. Dodatkowo można dołączyć krótki opis, na przykład: gdzie znajduje się biblioteczka lub miejsce, w którym najbardziej lubicie czytać książki, jak dużo czytacie książek w roku, w jakich gatunkach literackich gustujecie najbardziej, można podać tytuł ulubionej książki oraz tej, którą właśnie czytacie, napisać kto zachęcił Was do czytania i kiedy ta pasja się rozwinęła oraz czy na Waszych półkach jest jeszcze miejsce na nowe książki itp. Pomocną listę pytań i zagadnień do poruszenia możemy przesłać na Wasze maile. Jest ona również dostępna w formie papierowej w bibliotece. Następnie wszystkie przygotowane materiały należy przesłać na pocztę: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście do szkolnej biblioteki.

     Nadesłane zdjęcia i krótki (lub nieco dłuższy, jak kto wolismile) do nich komentarz zostaną opublikowane na Facebooku Biblioteka ZSGD oraz na stronie szkoły. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy, mającej na celu promocję czytelnictwa. Pokażcie nam Wasze domowe biblioteczki i opowiedzcie o nich! Idea jest taka, żeby zapraszać do dzielenia się swoimi literackimi fascynacjami. Czekamy na zdjęcia i komentarzesmile

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 1692

Wczoraj 1435

W tygodniu 9385

W miesiącu 29640

Od początku 2019 roku 1134934

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech