Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (20 Votes)
Cz25listopad202110:30
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
329 hits
Złote myśli płyną z całego świata…

        W holu biblioteki zagościła wspaniała wystawa z pozytywnymi przesłaniami znanych ludzi ze świata m.in. nauki, literatury. Można  tutaj spotkać także przysłowia z różnych stron świata, które płyną z ludowej mądrości.

       Takie „dobre słowa” mogą być drogowskazem w codziennym życiu. Często pocieszają lub pomagają ominąć podwodne rafy, na które natrafiamy każdego dnia. Zmuszają do zastanowienia i pomagają spojrzeć na niektóre sprawy z innej perspektywy lub ujrzeć je w innym kontekście. We współczesnym zabieganym życiu często brakuje nam jednego: czasu na zastanowienie. Dobre słowa pomogą nazwać po imieniu rzeczy, które w pośpiechu powszedniego dnia zwykle nam umykają. Skłaniają nas do tego, by zatrzymać się i zajrzeć do własnego wnętrza.

       Zapraszamy do obejrzenia wystawy zarówno w bibliotece, jak i w sposób wirtualny, oglądając poniższe zdjęcia. Warto pozwolić sobie na chwilę refleksji i wsłuchać się w złote myśli płynące z całego świata…

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 742

Wczoraj 1038

W tygodniu 2911

W miesiącu 34707

Od początku 2019 roku 980899

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech