Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr27październik202109:10
Information
BasSzy
296 hits
Asystent Geodety - praca

 

 

Ogłoszenie Nr 8/2021

 

Dyrektor Wielkopolskiego Zarządu Geodezji,

Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu

ogłasza nabór na stanowisko:

 

ASYSTENT GEODETY

 

Wymiar etatu: 1/1

Miejsce pracy: Poznań

Zakres podstawowych obowiązków:

 • sporządzanie dokumentacji geodezyjnej związanej z podziałami, ustaleniami lub wznawianiem granic nieruchomości, wyznaczaniem punktów granicznych,
 • wykonywanie zleconych, przez Zarząd Województwa Wielkopolskiego, wojewódzkie samorządowe jednostki organizacyjne lub Departamenty, innych prac geodezyjnych  i  kartograficznych, urządzeniowo-rolnych w zakresie, między innymi:   
 • - opracowywania dokumentacji geodezyjno - urządzeniowo-rolnej,
 • - wykonywania prac scaleniowo-wymiennych,
 • - opracowania dokumentacji geodezyjno-prawnej dla potrzeb inwestycji, remontów i konserwacji budynków i budowli oraz inwentaryzacji dróg i regulacji stanów prawnych nieruchomości zajętych pod drogi.

Wymagania niezbędne:

 • Wykształcenie: średnie geodezyjne,
 • znajomość ustawy Prawo geodezyjne i kartograficzne,
 • znajomość zagadnień związanych z informatycznym opracowaniem prac geodezyjnych,
 • dobra umiejętność obsługi komputera (obliczenia geodezyjne),

Wymagania dodatkowe:

1) znajomość ustawy o scaleniu i wymianie gruntów rolnych,

2) znajomość ustawy o samorządzie województwa,

 • umiejętność pracy w zespole,
 • dobra organizacja własnej pracy,
 • znajomość programu C-Geo, Geo-Info, Winkalk, Mikromap .

 

Oferujemy:

 • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
 • przyjazną atmosferę,
 • pakiet socjalny,
 • udział w szkoleniach.

Wymagane dokumenty:

 • list motywacyjny i CV,
 • kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie oraz własnoręcznie podpisane oświadczenie i zgoda na przetwarzanie danych osobowych, których wzory dostępne są pod adresem: http://www.wzgik.pl/p,14,praca,
 • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, posiadane kwalifikacje,
 • kopie świadectw pracy i/lub zaświadczenie o zatrudnieniu potwierdzające staż pracy.

Składanie ofert:

Oferty, zawierające wymienione dokumenty, prosimy przesłać za pośrednictwem poczty, na adres siedziby Wielkopolskiego Zarządu Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu, ul. Piekary 17, 61-823 Poznań,  z oznaczeniem na kopercie „Ogłoszenie nr 8/2021”  – w terminie do 19 listopada 2021 r.

Dodatkowe informacje:

 • oferty odrzucone zostaną odesłane kandydatom,
 • WZGKiAM w Poznaniu zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty,
 • każdy kandydat biorący udział w naborze powinien zapoznać się z poniższą klauzulą informacyjną.

 

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

 • Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wielkopolski Zarząd Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu przy ul. Piekary 17, kod pocztowy 61-823, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 858 01 80.
 • Dane kontaktowe inspektora ochrony danych w Wielkopolskim Zarządzie Geodezji, Kartografii i Administrowania Mieniem w Poznaniu z siedzibą w Poznaniu to: ul. Piekary 17, 61-823 Poznań, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 61 858 01 89.
 • Pani / Pana dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji pracownika na stanowisko określone w ogłoszeniu o naborze.  Dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a), c) RODO, w związku z wypełnieniem obowiązku prawnego ciążącym na administratorze. Jeżeli w dokumentach kandydata zawarte są dane inne niż wskazane w obowiązujących przepisach prawa, podstawą przetwarzania danych osobowych jest zgoda kandydata na ich przetwarzanie. Kandydat może dobrowolnie udzielić zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Zgody te mogą zostać wycofane w dowolnym momencie co nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody.
 • Pani / Pana dane osobowe będą przechowywane maksymalnie przez okres 3 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego.
 • Posiada Pani / Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia oraz prawo do ograniczenia ich przetwarzania. Ponadto prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani / Pana danych osobowych.
 • Przysługuje Pani / Panu  prawo  wniesienia  skargi  do  Prezesa   Urzędu   Ochrony   Danych   Osobowych, gdy uzna Pani / Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani / Pana narusza przepisy RODO.
 • Podanie przez Panią / Pana danych jest dobrowolne, jednak ich nieprzekazanie uniemożliwi rozpatrzenie Pani / Pana kandydatury w przeprowadzanym naborze.
 • Dane kandydatów będą ujawnione podmiotom, które świadczą usługi na podstawie zawartych umów dotyczących:

- serwisu i wsparcia systemów informatycznych;

- niszczenia dokumentacji;

- wysyłania przesyłek pocztowych.

 • Pani / Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.

 

www.wzgik.pl

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 810

Wczoraj 1038

W tygodniu 2979

W miesiącu 34775

Od początku 2019 roku 980967

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech