Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn28październik201309:32
Information
Administrator strony
3726 hits
Piszę więc jestem

 Kolejna edycja konkursu literackiego "Piszę więc jestem", organizowanego przez bibliotekę szkolną, została rozstrzygnięta.

 Jury w składzie: M.Kulikowska, A.Syrzysko i K.Andrzejak przyznało:

-dwa pierwsze miejsca exaequo

Sylwia Czekała kl.IIIlc

Filip Kudliński kl.IIIgd

-trzecie miejsce

Maria Gawędowicz kl.IIlb

-wyróżnienia:

Izabela Górecka kl.IIIlc

Miłosz Andrzejczak kl.IVgd

Remigiusz Hoppe kl.IIIgd

Szymon Podeszwa kl.IVga

Wszystkim bioracym udział w konkursie serdecznie gratulujemy i dziekujemy.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 776

Wczoraj 701

W tygodniu 776

W miesiącu 3937

Od początku 2019 roku 412682

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech