Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr6październik202107:21
Information
Administrator strony
889 hits
Szkolne Koło LOK na zawodach strzeleckich

18 września 2021 roku w m. Biedrusko, na Strzelnicy Piechoty Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych odbył się XXIII Międzynarodowy Wielobój Strzelecki żołnierzy rezerwy państw NATO, zorganizowany przez Klub LOK „SNAJPER”. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodników reprezentantów ponad 40. czteroosobowych zespołów.

Rywalizowano w kilku konkurencjach strzeleckich, m.in. w strzelaniu na celność z pistoletu wojskowego, pistoletu maszynowego, karabinka automatycznego, karabinu maszynowego, karabinu wyborowego, i innych. W Turnieju po raz pierwszy uczestniczyli przedstawiciele Zespołu Szkół Geodezyjno-Drogowych, reprezentowanego przez członków Zarządu Koła LOK oraz uczniowie klas mundurowych o profilu wojskowym.

Dla naszych uczniów była to okazja do wykazania się w roli wolontariuszy, na takiej rangi imprezie, a także wykazania się celnością podczas strzelania z dostępnej broni bojowej. Spisali się na medal.

Opracował A. Szymanowski

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 1646

Wczoraj 1435

W tygodniu 9339

W miesiącu 29594

Od początku 2019 roku 1134888

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech