Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
sobota26październik201312:07
Information
Współpraca
Administrator strony
3214 odsłon

W czwartek 24 października w 31 Bazie Lotnictwa Taktycznego Poznań Krzesiny odbyło się szkolenie dla klas wojskowych poznańskich szkół. Klasa 1gb - geodezyjno - wojskowa wzięła w nim udział.

Nasi uczniowie uczestniczyli w kursie I pomocy, przenoszeniu rannych na noszach, strzelaniu z broni pneumatycznej, pokonywania toru przeszkód, zakładania maski pgaz i OP1, w musztrze czy rzucaniu granatem. Uczniowie zapoznali się też historią lotnictwa polskiego w Wielkopolsce, obejrzeli bazę szkoleniową w Krzesinach, hangar z samolotem F16.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 495

Wczoraj 575

W tygodniu 2452

W miesiącu 9833

Od początku 2019 roku 182060

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech