Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr15wrzesień202106:29
Information
Administrator strony
258 hits
Zbieramy nakrętki

Dnia 20 października, o godz. 10.30 przedstawiciele klas przynoszą nakrętki do gabinetu Pań Pielęgniarek, celem zważenia.
Nakrętki muszą być spakowane w mocne plastikowe worki.
Przy okazji organizujemy konkurs. Klasa która dostarczy najwięcej kg nakrętek zdobywa I miejsce, dyplom i satysfakcję.
Nakrętki zostaną przekazane na cel charytatywny.
Akcja będzie kontynuowana w przyszłości o ile będzie taka możliwość.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 624

Wczoraj 968

W tygodniu 1592

W miesiącu 31752

Od początku 2019 roku 913898

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech