Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Wt24sierpień202106:21
Information
Szkoła informuje
Administrator strony
3257 hits
SZKOŁA HUMANITARNA

 

 

Z radością informujemy, że nasza szkoła, jako jedna z 13 szkół z całej Polski zakwalifikowana została do projektu Szkoła Humanitarna. Jest to roczny program edukacyjny Polskiej Akcji Humanitarnej, którego efektem będzie nadanie placówce zaszczytnego tytułu Szkoły Humanitarnej :)


Szkoła Humanitarna obejmuje obszar tematyczny edukacji globalnej, w zakresie której wiele zjawisk przedstawić można poprzez globalne współzależności, których przejawem są sformułowane przez ONZ Cele Zrównoważonego Rozwoju 2030.

Większość wymaganych w projekcie działań dotyczy klasy projektowej (3 gedp) wraz z 2 nauczycielkami (P.Ulatowska, L.Przybylska). Do niektórych jednak zachęcać będziemy całą społeczność szkolną. Więcej informacji o tym, co nas czeka - w prezentacji.

 

1.jpg 10.jpg 11.jpg

12.jpg 13.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg 5.jpg

6.jpg 7.jpg 8.jpg

9.jpg

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech