Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
So19październik201313:46
Information
Współpraca
Administrator strony
3219 hits
Gosciliśmy u "swoich" żołnierzy w Lesznie (GALERIA)

W środę, 9 stycznia 2013 w obecności ministra obrony narodowej zostało podpisane porozumienie o współpracy 19. samodzielnego Oddziału Geograficznego z Zespołem Szkół Geodezyjno- Drogowych w Poznaniu. W tym roku we wrześniu Oddział obchodził swoje 60-lecie, na które zaproszono naszych uczniów z klasy wojskowej (1gb ).

W ramach jubileuszu obok naszej szkoły zaproszono również szkoły z okolic Leszna gdzie Oddział Geograficzny stacjonuje jak też szkołu z Zielonej Góry i Gorzowa. Odbyło się wiele konkursów. W konkursie strzeleckim wygrał Eryk Kubasik z naszej szkoły, który zdeklasował rywali. W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Nasi uczniowie byli też świadkami wręczenia sztandary zaprzyjaźnionej jednostce.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 331

Wczoraj 856

W tygodniu 1187

W miesiącu 2706

Od początku 2019 roku 453912

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech