Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
sobota19październik201313:46
Information
Współpraca
Administrator strony
2537 odsłon

W środę, 9 stycznia 2013 w obecności ministra obrony narodowej zostało podpisane porozumienie o współpracy 19. samodzielnego Oddziału Geograficznego z Zespołem Szkół Geodezyjno- Drogowych w Poznaniu. W tym roku we wrześniu Oddział obchodził swoje 60-lecie, na które zaproszono naszych uczniów z klasy wojskowej (1gb ).

W ramach jubileuszu obok naszej szkoły zaproszono również szkoły z okolic Leszna gdzie Oddział Geograficzny stacjonuje jak też szkołu z Zielonej Góry i Gorzowa. Odbyło się wiele konkursów. W konkursie strzeleckim wygrał Eryk Kubasik z naszej szkoły, który zdeklasował rywali. W klasyfikacji zespołowej nasza szkoła zajęła drugie miejsce.

Nasi uczniowie byli też świadkami wręczenia sztandary zaprzyjaźnionej jednostce.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 508

Wczoraj 575

W tygodniu 2465

W miesiącu 9846

Od początku 2019 roku 182073

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech