Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
Pn21czerwiec202110:09
Information
BasSzy
Kolejne osiągnięcia naszych sportowców!!!

Kolejne sukcesy sportowe naszych uczennic. Martyna Pisarska i Nadia Kaczmarek zostały mistrzyniami Poznania w siatkówce plażowej. Wygrana w turnieju dała naszym dziewczynom awans do Finału Wielkopolskiej Licealiady. W turnieju rozgrywanym we Wrześni Martyna i Nadia zdobyły 3 miejsce w Wielkopolsce!!!

 Dziewczyny prowadził trener Marcin Orlik

GRATULUJEMY!!!

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech