Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (18 Votes)
Wt5styczeń202114:06
Information
Bibliotekarz poleca
Dorota Wyrzykiewicz
186 hits
Tess Gerritsen „Sekret, którego nie zdradzę”

     Kolejna książka Tess Gerritsen to kolejny błyskotliwie napisany thriller. Jedno popołudnie, wieczór i trochę zarwanej nocy wystarczyło, żeby otrzymać odpowiedź na nurtujące pytania od pierwszych stron książki.

          W roli głównej zgrany duet: detektyw Jane Rizzoli i patolog Maura Isles. Obie panie w swojej karierze widziały już wiele, ale to miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym miały do czynienia dotąd.

        Młoda kobieta leżąca w łóżku, na pierwszy rzut oka, wygląda jakby drzemała, gdyby nie drobny przerażający szczegół. Denatka w otwartej dłoni trzyma gałki oczne, a jej oczodoły pozostają puste niczym dwie czarne dziury. Bardziej przerażające od samego widoku jest jednak fakt, że zapytana o przyczynę śmierci Maura nie potrafi znaleźć właściwej odpowiedzi.

        Kiedy kilka dni później zostają odnalezione zwłoki mężczyzny, Jane i Maura zyskują pewność, że poszukiwany szaleniec morduje według pewnego klucza. Jego odkrycie pozwala policji przewidzieć, kiedy dojdzie do kolejnego zabójstwa i jaka śmierć spotka ofiarę. Okazuje się, że morderca wybrał już swój następny cel. To kobieta. Jest jedyną osobą, mogącą pomóc Jane i Maurze go złapać. Ukrywa jednak mroczną tajemnicę, której nawet w obliczu zagrożenia nie zamierza zdradzić… Dlaczego? To pytanie nurtuje czytelnika niemal do końca powieści.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech