Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn2wrzesień201310:45
Information
Uroczystości szkolne
Administrator strony
2817 hits
Rozpoczęcie roku szkolnego

 

 W poniedziałek 2 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Uczniów po wakacyjnej przerwie powitał Samorząd Szkolny, oraz pani Dyrektor Małgorzata Lorek.

 Uczniowie klas pierwszych poznali swoich wychowawców, z którymi udali się do sal lekcyjnych po części oficjalnej. Starsze klasy spotkały się ze swoimi wychowawcami po przerwie wakacyjnej.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 189

Wczoraj 1689

W tygodniu 4654

W miesiącu 11129

Od początku 2019 roku 314880

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech