Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.00 (4 Votes)
Śr30wrzesień202012:38
Information
Administrator strony
1796 hits
Pandemiczny "Dzień Tygrysa"

Dzień Tygrysa to 15 letnia tradycja w ZSGD. W tym roku ze względu na pandemie koronawirusa, nie możemy zrealizować spotkania integracyjnego dla klas I.

Zależy nam bardzo na tym, żeby uczniowie klasy pierwszej mogli poznać się z cała społecznością szkolną. Bardzo proszę, żeby każda klasa I do 10 października, przygotowała plakat swojej klasy lub bryłę przestrzenną przedstawiającą swoją klasę i zrobiła wspólne zdjęcie z tą pracą. Zachęcam, żeby w tym projekcie wzięły udział wszystkie klasy w szkole. Prace zbiera pani pedagog.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech