Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn21wrzesień202011:22
Information
Administrator strony
519 hits
Zbieramy nakrętki

Dnia 1 grudnia, o godz. 10.25 proszę przynieść nakrętki do gabinetu Pań pielęgniarek na ważenie. Nakrętki proszę pakować w mocne plastikowe worki, lub do 5 litrowych plastowych butelek.

Proszę nie przynosić wcześniej nakrętek, ponieważ nie mamy gdzie ich składować.
Nakrętki zostaną przekazane rodzinie chorego dziecka.

Samorząd Uczniowski

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 527

Wczoraj 612

W tygodniu 1688

W miesiącu 16534

Od początku 2019 roku 629604

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech