Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
N17maj202008:32
Information
Administrator strony
Wychowankowie Internatu ZSGD

W związku z tym,  że najprawdopodobniej do końca roku szkolnego nie nastąpi przywrócenie zajęć szkolnych w pełnym wymiarze, zorganizowaliśmy dyżury podczas, których każdy z Was w dogodnym dla siebie terminie (również w godzinach popołudniowych ) będzie mógł wyprowadzić się z internatu, posprzątać pokój i zdać go wychowawcy.

Dyżury będą od wtorku 19.05.2020 do piątku 22.05.2020 - internat żeński będzie otwarty od 10:00 do 18:00, a internat męski od godz. 9:00 do 18:00.

Pamiętajmy o zachowaniu zasad bezpieczeństwa w tym trudnym dla nas czasie.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech