Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (19 Votes)
Pn30marzec202009:25
Information
Bibliotekarz poleca
Małgorzata Sargalska
1467 hits
Chyłka znowu w akcji!

        Pewnie każdy zadaje sobie pytanie, co robić w tym trudnym dla wszystkich okresie. Mamy mnóstwo wolnego czasu i często zastanawiamy się, jak go zagospodarować. Dla miłośników czytania sprawa jest prosta – wystarczy zagłębić się w świcie literackiej fantazji!

         W ostatnim czasie pojawiło się na rynku wiele nowości. Dobrym rozwiązaniem bez wychodzenia z domu jest skorzystanie z usług księgarni internetowych. W ten właśnie sposób stałam się szczęśliwą posiadaczką najnowszej powieści Remigiusza Mroza pt. Ekstradycja. Dla fanów Chyłki i Zordona to nie lada gratka!        

         I tym razem autor nie zawiódł moich oczekiwań. Seria o prawnikach z firmy Żelazny i McVay jest już dość liczna, bowiem najnowszy tom to już 11 książka z tego cyklu. Niemniej jednak każda z powieści stanowi ucztę dla czytelnika. Umiejętnie budowane napięcie, nagłe zwroty akcji oraz dwójka oryginalnych głównych bohaterów stanowią gwarancję sukcesu.

         Ekstradycja jest kontynuacją losów Joanny Chyłki, która w poprzednim tomie pt. Wyrok została oskarżona o morderstwo Piotra Langera, a na dodatek uciekła i ślad po niej zaginął... Załamany Kordian bezskutecznie poszukuje prawniczki i jednocześnie podejmuje się nowej sprawy – obrony oskarżonego o potrójne morderstwo Ukraińca - Witalija Demczenki. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że oskarżony wkrótce po zabójstwie został potrącony przez samochód i zapadł na półtora roku w śpiączkę. Mało tego, wkrótce po przebudzeniu nie pamięta tamtych wydarzeń, jednak informuje Oryńskiego, że ma dla niego wiadomość od Joanny. Tylko jak to jest możliwe, skoro Chyłka zaginęła parę miesięcy temu? Ta sprawa stanowi początek całej serii zaskakujących zdarzeń. Czytelnik zostaje porwany przez wir wypadków i nie jest już niczego pewien. Czy Joanna zabiła Piotra czy zrobił to ktoś inny? A może Langer nadal żyje i tylko sfingował swoją śmierć? Na te i inne pytania uzyskacie odpowiedzi, sięgając po najnowszy tom serii. Emocje gwarantowane!!!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech