Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (7 Votes)
Pn30marzec202007:47
Information
Biblioteka
Dorota Wyrzykiewicz
1895 hits
Szkolna biblioteka na FB!

Szkolna biblioteka utworzyła swoją stronę na Facebooku:

https://www.facebook.com/Biblioteka-ZSGD-111079147206619/

Zapraszamy wszystkich uczniów, nauczycieli i rodziców do jej polubienia lub obserwowania.

Znajdziecie tutaj zestawy linków, na których jest darmowy dostęp do lektur, propozycje powtórek z różnych przedmiotów przed maturą, propozycje quizów, gier planszowych on-line, zagadek i rebusów oraz ćwiczeń sportowych do przeprowadzenia w warunkach domowych, a także bieżące informacje o sytuacji w szkolnictwie.

Zachęcamy do przesyłania ciekawych materiałów, recenzji książek i własnych przemyśleń, a tym samym do współtworzenia razem z nami strony Biblioteka ZSGD.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech