Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
środa24kwiecień201314:41
Information
Uroczystości szkolne
wioletta górska, arleta bednarczyk
2520 odsłon

 

Każdego roku z ZSGD geodeci klas pierwszych przechodzą chrzest bojowy. Po jego przejściu stają się pełnowartosciowymi członkami szkolnej braci geodezyjnej.

W tym roku klasa III ga z niezwykłą finezją i poświeceniem przygotowała otrzęsiny dla klas Iga i Igb. 21 lutego 2013r sala geodezyjna zamieniła sie w wiejską chatę, a pierwszaki i prowadzący w chłopki i chłopów. Ciekawe rekwizyty, stroje i zadania dopełniały konwencję wsi polskiej. Były więc piosenki, chłopskie jadło, widły, gumowce i chusty na głowach uczniów i uczennic ZSGD.

Klasa prowadząca przygotowała liczne konkursy m.in. sprawdzające wiedzę klas pierwszych z zakresu geodezji, ich sprawność fizyczną spryt i wiele innych umiejętności. Widownia żywiołowo reagowała na to, co się działo w chacie, a działo się działo!!!

Tym razem w zmaganiach lepsza okazała się klasa Igb i to właśnie oni witać będą swych następców.

                                 Ja też tam byłam...chleb ze skwarkiem jadłam i dobrze się bawiłam.

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 46

Wczoraj 326

W tygodniu 2189

W miesiącu 5499

Od początku 2019 roku 150350

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech