Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr24kwiecień201314:41
Information
Uroczystości szkolne
wioletta górska, arleta bednarczyk
3454 hits
Otrzęsiny klas geodezyjnych

 

Każdego roku z ZSGD geodeci klas pierwszych przechodzą chrzest bojowy. Po jego przejściu stają się pełnowartosciowymi członkami szkolnej braci geodezyjnej.

W tym roku klasa III ga z niezwykłą finezją i poświeceniem przygotowała otrzęsiny dla klas Iga i Igb. 21 lutego 2013r sala geodezyjna zamieniła sie w wiejską chatę, a pierwszaki i prowadzący w chłopki i chłopów. Ciekawe rekwizyty, stroje i zadania dopełniały konwencję wsi polskiej. Były więc piosenki, chłopskie jadło, widły, gumowce i chusty na głowach uczniów i uczennic ZSGD.

Klasa prowadząca przygotowała liczne konkursy m.in. sprawdzające wiedzę klas pierwszych z zakresu geodezji, ich sprawność fizyczną spryt i wiele innych umiejętności. Widownia żywiołowo reagowała na to, co się działo w chacie, a działo się działo!!!

Tym razem w zmaganiach lepsza okazała się klasa Igb i to właśnie oni witać będą swych następców.

                                 Ja też tam byłam...chleb ze skwarkiem jadłam i dobrze się bawiłam.

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 553

Wczoraj 1172

W tygodniu 2763

W miesiącu 27402

Od początku 2019 roku 503576

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech