Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.63 (4 Votes)
Pn20styczeń202011:36
Information
Współpraca
BasSzy
4562 hits
Nowy samochód do celów szkoleniowych!

 

Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych wzbogacił się o samochód do celów szkoleniowych

Dnia 14 stycznia 2020 roku podczas uroczystego spotkania, został przekazany naszej szkole przez Auto Watin – Autoryzowanego dealera marki Ford, samochód Ford Transit do celów szkoleniowych.  Pojazd ten nie jest zarejestrowany i nie nadaje się do poruszania po drogach, jednak jako pomoc naukowa fabrycznie nowe auto to bardzo cenny nabytek.                

W spotkaniu uczestniczył Dyrektor Wydziału Oświaty Pan Przemysław Foligowski, jeden z właścicieli Auto Watin Pan Adam Zalszewski, Dyrektor do  spraw sprzedaży Pani Magdalena Zacher oraz Dyrekcja i przedstawiciele szkoły.                                                                                        

 „Będziemy robić wszystko, aby ten pojazd był wykorzystywany jak najlepiej i służył młodzieży na warsztatach na długie lata”.

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 735

Wczoraj 1038

W tygodniu 2904

W miesiącu 34700

Od początku 2019 roku 980892

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech