Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt17styczeń202006:57
Information
Współpraca
Administrator strony
4824 hits
Podziękowanie

  Serdecznie dziękujemy Dyrekcji ,  Uczniom i Pracownikom Szkoły zaangażowanych w zbiórkę darów dla bezdomnych zwierząt , pod hasłem: " Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę" .

W tegorocznej zbiórce wzięła również udział zaprzyjaźniona Szkoła Mistrzostwa Sportowego Marcina Gortata. Jej Pracownikom , Uczniom i Rodzicom również składamy podziękowanie. Karma i inne zebrane artykuły zostały przekazane schronisku we Wrześni. Dołączyliśmy w ten sposób do akcji prowadzonej przez Wydział Oświaty w Poznaniu. Poniżej udostępniamy podziękowanie i  certyfikat jakie otrzymaliśmy.

W imieniu psiaków ze Schroniska we Wrześni bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie, dzięki temu zbiórka organizowana przez Wydział Oświaty zakończyła się sukcesem :)
Zebraliśmy łącznie ok 500 kg karmy suchej i mokrej, koce, ubranka, smycze, obroże, kagańce, przysmaki dla zwierzaków.
Wszystkie zebrane dary zostały dostarczone.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom otwartego serca
Samorząd Uczniowski z opiekunami

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 1561

Wczoraj 1435

W tygodniu 9254

W miesiącu 29509

Od początku 2019 roku 1134803

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech