Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr24kwiecień201310:45
Information
Administrator strony
4137 hits
Konkurs pięknego czytania (GALERIA)

W poniedziałek 21 kwietnia odbył się w bibliotece szkolnej kolejny Konkurs Pięknego Czytania.

Jury w składzie panie: Arleta Bednarczyk, Magdalena Kulikowska i Alicja Syrzysko przyznało :

I miejsce Magdalenie Siwczak (III ga)

II miejsce Anecie Kusik (I lb)

III miejsce Łukaszowi Kaszubskiemu (I ga)

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 7

Wczoraj 741

W tygodniu 3421

W miesiącu 18267

Od początku 2019 roku 631337

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech