Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn25listopad201911:26
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
467 hits
Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

       W poniedziałek 25 listopada w czytelni odbył się Konkurs Poetycki o tematyce patriotycznej. Wzięli w nim udział uczniowie zarówno z naszej szkoły jak i Szkoły Gortata.

   Młodzież deklamowała wybrane przez siebie wiersze. Niektóre interpretacje zachwyciły jury swoją dojrzałością. Nie zabrakło utworów Cypriana Norwida, Adama Mickiewicza, czy Marii Konopnickiej. Laureatem konkursu został Cyprian Sutkowski z kl. Igw za wspaniałą interpretację wiersza Cypriana Norwida „Moja Piosnka”. Kolejne miejsca zajęli:

miejsce II – Jakub Rój kl. Igb,

miejsce III – Martyna Filoda kl. Ilap,

wyróżnienie: Julia Żuchowska kl. 7G.

   Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne konkursy!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 432

Wczoraj 699

W tygodniu 4248

W miesiącu 19617

Od początku 2019 roku 249397

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech