Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn25listopad201911:26
Information
Biblioteka
Małgorzata Sargalska
1322 hits
Międzyszkolny Konkurs Poezji Patriotycznej

       W poniedziałek 25 listopada w czytelni odbył się Konkurs Poetycki o tematyce patriotycznej. Wzięli w nim udział uczniowie zarówno z naszej szkoły jak i Szkoły Gortata.

   Młodzież deklamowała wybrane przez siebie wiersze. Niektóre interpretacje zachwyciły jury swoją dojrzałością. Nie zabrakło utworów Cypriana Norwida, Adama Mickiewicza, czy Marii Konopnickiej. Laureatem konkursu został Cyprian Sutkowski z kl. Igw za wspaniałą interpretację wiersza Cypriana Norwida „Moja Piosnka”. Kolejne miejsca zajęli:

miejsce II – Jakub Rój kl. Igb,

miejsce III – Martyna Filoda kl. Ilap,

wyróżnienie: Julia Żuchowska kl. 7G.

   Laureatom serdecznie gratulujemy, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy na kolejne konkursy!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Wypożycz książkę online:

Możesz wypożyczyć lekturę lub ciekawą książkę przez internet. >>>Wejdź do naszej biblioteki<<<<

Jesteśmy też na facebooku

Facebook naszej biblioteki >>> >>>TUTAJ<<<<

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 627

Wczoraj 1084

W tygodniu 2531

W miesiącu 1711

Od początku 2019 roku 563548

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech