Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pt15listopad201906:47
Information
Administrator strony
775 hits
Odsłona czwarta - ostatnia

Regulamin:
- forma pracy: plakat,
- format: minimum A3,
- technika dowolna,
- praca w parach ( 2 osoby),
- odrzucamy plagiaty,
- plakat podpisany przez autorów - uczniów,
- termin mija 6.12.19 r. (piątek),
- konsultacje prowadzą p. prof. A.Grzesiak w środy godz.14.25 - 15.10, s.16 lub p. prof. M.Ciemniecka w piątki godz.10.30 -10.50, pokój nauczycielski,
- odbiór plakatów przez organizatorów w s. 16 lub internacie żeńskim,
- ogłoszenie wyników konkursu w Librusie,
- nagrody - niespodzianka.
Organizatorzy

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 565

Wczoraj 1172

W tygodniu 2775

W miesiącu 27414

Od początku 2019 roku 503588

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech