Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
niedziela14kwiecień201313:19
Information
Uroczystości szkolne
Administrator strony
3541 odsłon

  W sobotę 13 kwietnia gościliśmy w naszej szkole chętnych do rozpoczęcia w niej nauki od przyszłego roku szkolnego. Duża ilość osób przybyłych na Dzień Otwarty zadziwiła organizatorów.

 Goście najpierw spotkali się z Dyrekcją szkoły w sali geodezyjnej. W trakcie spotkania mogli zobaczyć film o patronie szkoły i o mostach (mamy klasy drogowe - technikum). Następnie chętni mogli obejrzeć szkołę. Podczas zwiedzania czekały na nich niespodzianki: najnowszy numer gazetki szkolnej, wystawa prac powstałych na zajęciach dodatkowych, jak też doskonałe serniki, placki, murzynki upieczone przez uczniów poszczególnych klas. Przybyli na na boisku mogli obejrzeć samochody marki skoda podstawione przez współpracującą ze szkoła firmę Krotoski-Cichy (technikum samochodowe), dokonać pomiary geodezyjne oraz obejrzeć wojskowy sprzęt geodezyjny (klasy technikum geodezyjnego o profilu wojskowym).

Obok zainteresowanych kształceniem zawodowym sporo osób interesowało się kontynuowaniem nauki w naszym Liceum nr 18.

{videobox}qPzi_cwJ-38{/videobox}

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 155

Wczoraj 471

W tygodniu 976

W miesiącu 8357

Od początku 2019 roku 180584

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech