Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn4listopad201906:50
Information
Anna Grzesiak
765 hits
Trzecia odsłona

- ilość: jeden wiersz - jeden autor,
- praca samodzielna,
- nadaj tytuł swojemu dziełu,
- podpisz pracę ( imię i nazwisko) ,
- poproś o pomoc merytoryczną swojego polonistę,
- oddaj pracę poloniście,
- termin mija 18.11.19 r. (poniedziałek),
- ogłoszenie wyników w Librusie,
- nagrody - niespodzianka

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 457

Wczoraj 1172

W tygodniu 2667

W miesiącu 27306

Od początku 2019 roku 503480

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech