Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Pn21październik201906:17
Information
Administrator strony
616 hits
Poznański organicznik - konkurs

Regulamin:
- cel: popularyzacja wśród młodzieży działalności prof. Jana Rakowicza, orędownika pracy organicznej,
- w przedsięwzięciu uczestniczą 3-4 osobowe zespoły uczniowskie,
- efekt pracy: scenariusz gry miejskiej,
- jeden scenariusz - jeden zespół,
- praca dostarczona organizatorom w wersji papierowej,
- scenariusz koniecznie podpisany przez członków grupy,
- odrzucamy plagiaty,
- konsultacje prowadzą p. prof. M.Ciemniecka w piątki , godz.10.30 -10.50, pokój nauczycielski lub p.prof. A.Grzesiak w środy, godz.14.25 - 15.10, s.16,
- odbiór prac konkursowych przez organizatorów w s.16 lub internacie żeńskim,
- termin mija 25.11.19 r. (poniedziałek),
- ogłoszenie wyników w Librusie,
- informacja o nagrodach dla laureatów w dniu rozstrzygnięcia.

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 241

Wczoraj 703

W tygodniu 2685

W miesiącu 2685

Od początku 2019 roku 379489

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech