Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Laureatów konkursu oraz osoby wyróżnione serdecznie zapraszamy na wręczenie nagród 24.09.2019(tj. wtorek) na godz.10.30 do świetlicy szkolnej.
Poznańskie mosty w Twoim obiektywie:
I miejsce Klaudia Jankowiak
II miejsce Karolina Tyszkowska
III miejsce Grzegorz Widło
Wyróżnienia:
Jakub Chwalisz
Nikodem Jaśkowiak
Sandra Senczyk
W konkursie plastycznym na najpiękniej przedstawiony most angielski zwyciężyli:
I miejsce Alicja Rogozińska
II miejsce Magdalena Nowak
III miejsce Wiktoria Niwald

Wyniki ostatniego konkursu „Mosty Naj”z cyklu
„100 mostów na 100 lat ZSGD”-całorocznego projektu
I miejsce Daria Bukowska
II miejsce Weronika Windys
III miejsce Magdalena Nowak

Wyróżnienia:
Aleksandra Peszek kl. IIG
Wiktor Lange kl. IIDS
Natalia Smantek kl.IIG

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech