Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz18lipiec201912:44
Information
Sport
BasSzy
877 hits
TEST SPRAWNOŚCIOWY - drugi nabór!!!

Zapraszamy na drugi test sprawności fizycznej dzieci, które w postępowaniu uzupełniającym NABÓR będą składały niosek o przyjęcie do klas sportowych XVIII Liceum Ogólnokształcącego. Data: 1 sierpnia 2019r. godz.: 11:00 miejsce: Zespół Szkół Geodezyjno-Drogowych, duża sala.

Zapraszamy

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 84

Wczoraj 653

W tygodniu 2299

W miesiącu 7445

Od początku 2019 roku 197328

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok Odmawiać
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech