Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Cz6czerwiec201911:09
Information
BasSzy
3453 hits
„ 100 najpiękniejszych miejsc w Polsce” konkurs geograficzny

 

W dniu 05.06.2019 odbył się Konkurs Geograficzny o tematyce

„ 100 najpiękniejszych miejsc w Polsce”  z okazji „100 – lecia”.

I miejsce:

Patryk Gutowski

Konrad Pawlyta

II miejsce

Sandra Walasek

Wiktor Lange

III miejsce

Nikodem Rzeczkowski

Mikołaj Słowek

Gratulujemy udziału i wygranych J

Wręczenie dyplomów na uroczystym zakończeniu roku szkolnego.

Beata Bojarska

Julia Borowczyk

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 524

Wczoraj 1172

W tygodniu 524

W miesiącu 29118

Od początku 2019 roku 874921

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech