Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (2 Votes)
poniedziałek3czerwiec201916:24
Information
Sport
Administrator strony
583 odsłon

Wspaniały, brązowy medal odbywających się w Ostródzie Mistrzostw Polski w Licealiadzie! Liceum nr XVIII i ZSGD jest trzecią siatkarską siłą wśród szkół średnich w Polsce! Nasz zawodnik Filip Kaczmarek „Kaczy” został wybrany najlepszym atakującym turnieju!

Warto posyłać dzieci do naszej szkoły! Mogą góry przenosić! Podziękowania należą się Klubowi Sportowemu Enea Energetyk Poznań, wszystkim trenerom, którzy szkolili tą młodzież, szczególne podziękowania dla Dominika Hajduka i Michała Dębca. Wielkie dzięki dla Kibiców, którzy pomagali walczyć - szczególnie Lila Kaczmarek, Agnieszka Grodziska i Krzysztof Kaczmarek. Sukces to jednocześnie koniec wielkiej przygody! Pozostaje mieć nadzieję, że ci siatkarze pójdą dalej tą drogą i wielu z nich będziemy mieli jeszcze przyjemność oglądać w akcji! Na podstawie strony Wiara Energetyka tekstu autorstwa: Marka Grodziskiego

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 41

Wczoraj 326

W tygodniu 2184

W miesiącu 5494

Od początku 2019 roku 150345

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech