Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
piątek1marzec201317:29
Information
Współzawodnictwo
Administrator strony
2236 odsłon

 We wtorek 26 lutego w bibliotece szkolnej odbył się kolejny turniej szachowy o mistrzostwo naszej szkoły. Najlepsi szachiści otrzymali puchary wręczone przez panią dyrektor Małgorzatę Lorek. Turniej zorganizowały panie: Alicja Syrzysko, Kinga Sarna i Dominika Goldman.

Oto wyniki:


1. Nicolas Dutkiewicz kl. I ga

2. Mateusz Zienkowicz kl. IV gb

3. Marcin Żurawski kl. IV gb

4.Mateusz Łukianowicz kl. I la

5. Łukasz Adamczak kl. II gb

6. Sebastian Soczka kl. IV gb{videobox}Ko74PvH07Fk{/videobox}

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech