Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Pn1kwiecień201907:04
Information
BasSzy
3292 hits
"Umysły Ścisłe ZSGD, czyli 1 z 10"

Dnia 15. marca odbył się finał konkursu “Umysły Ścisłe ZSGD, czyli 1 z 10”.  

W części ustnej konkursu zmagali się uczniowie, którzy wykazali się największą wiedzą podczas pisemnych eliminacji. Pierwsze miejsce zajął Jakub Banach z 2GA, drugie miejsce Damian Stasik z 3GA, trzecie miejsce Szymon Fornalik 2GW.

Zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Organizatorzy.

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 94

Wczoraj 563

W tygodniu 1892

W miesiącu 14813

Od początku 2019 roku 267405

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech