Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
czwartek28luty201306:44
Information
Współzawodnictwo
Magdalena Kulikowska
2974 odsłon

 

 Coroczny Recytatorski Konkurs Poezji Miłosnej to już miła tradycja w naszej szkole. 14 lutego, akurat w Walentynki, znówmieliśmy okazję posłuchać pięknej poezji wygłoszonej przez uczniów ZSGD.

 Spotkanie umilił występ Pani Pedagog- Kingi Sarny- która, by ośmielić występujących w konkursie- brawurowo zaprezentowała
utwór miłosny w języku rosyjskim! Następnie, w wylosowanej kolejności, recytowali uczestnicy konkursu. W Komisji zasiadły panie: Agata Stopa, Arleta Bednarczyk, Alicja Syrzysko i Magdalena Kulikowska. Po krótkch i zgodnych obradach, zostały ogłoszone wyniki:
  I miejsce: Magdalena Siwczak z klasy 3 GA
  II miejsce: Mateusz Popiela z klasy 1 DS
  III miejsce: Aleksander Olejniczak z klasy 1 LB
Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi. Do zobaczenia za rok!

Organizatorki: Arleta Bednarczyk, Magdalena Kulikowska{videobox}8b_De-Aq94k{/videobox}Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech