Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
Pt28grudzień201812:10
Information
Joanna Bronikowska-Szot Magdalena Kulikowska
2570 hits
Dzień Wojaka dla Przedszkolaka

 

 

 

 

To był wyjątkowy czwartek! 22 listopada 2018 r. po raz kolejny gościliśmy

w Zespole Szkół Geodezyjno - Drogowych dzieci z Przedszkola nr 58. Uczniowie klasy 1 gw przygotowali dla nich moc atrakcji – była musztra, ćwiczenia m.in. czołganie i tor przeszkód, ratowanie tonącego, zagadki wojskowe, śpiewanie piosenek, a nawet fotobudka. Wszyscy bawili się wspaniale, o czym świadczy fotorelacja.

 

 

    

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 198

Wczoraj 795

W tygodniu 3437

W miesiącu 3437

Od początku 2019 roku 380241

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech