Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.50 (1 głosowało)
piątek28grudzień201812:10
Information
Joanna Bronikowska-Szot Magdalena Kulikowska
1746 odsłon

 

 

 

 

To był wyjątkowy czwartek! 22 listopada 2018 r. po raz kolejny gościliśmy

w Zespole Szkół Geodezyjno - Drogowych dzieci z Przedszkola nr 58. Uczniowie klasy 1 gw przygotowali dla nich moc atrakcji – była musztra, ćwiczenia m.in. czołganie i tor przeszkód, ratowanie tonącego, zagadki wojskowe, śpiewanie piosenek, a nawet fotobudka. Wszyscy bawili się wspaniale, o czym świadczy fotorelacja.

 

 

    

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 35

Wczoraj 326

W tygodniu 2178

W miesiącu 5488

Od początku 2019 roku 150339

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech