Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.25 (2 Votes)
Wt8styczeń201908:28
Information
Współpraca
Samorząd Uczniowski
2160 hits
Informacja o zbiórce na schronisko. Przygarnij!

  Jak co roku zbieraliśmy karmę i przybory dla bezdomnych zwierząt z Fundacji: “Przytuliska u Wandy” , mieszczącego się: Rusiec 15, 62-120 Wapno.

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce: uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania należą się: klasie I gd z wychowawcą p. Magdaleną Kulikowską, II ga z wychowawcą p. Pawłem Szotem, II gw z wychowawcą p. Magdaleną Mazurczak, III ga z wychowawcą p. Beatą Pospychałą. W naszej zbiórce wzięły również udział następujące osoby: p. Urszula Malec, p. Anna Grzesiak, p. Beata Krzyżaniak, p. Julia Borowczyk, p. Kinga Sarna, p. Dominika Goldman, Katarzyna Urbaniak, Katarzyna Krenz, Michał Koszczoł, Mateusz Michalak. Dary zostały przewiezione do schroniska  przez p. Emilię, przedstawicielkę rodziców. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej http://przytuliskauwandy.pl
Na stronie przytuliska znajduje się oferta, ze zdjęciami psów i kotów do przygarnięcia. Nie kupuj ! Przygarnij!                                                                                                                                Samorząd Uczniowski

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech