Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.25 (2 Votes)
Wt8styczeń201908:28
Information
Współpraca
Samorząd Uczniowski
3271 hits
Informacja o zbiórce na schronisko. Przygarnij!

  Jak co roku zbieraliśmy karmę i przybory dla bezdomnych zwierząt z Fundacji: “Przytuliska u Wandy” , mieszczącego się: Rusiec 15, 62-120 Wapno.

Serdecznie dziękujemy za udział w zbiórce: uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły. Szczególne podziękowania należą się: klasie I gd z wychowawcą p. Magdaleną Kulikowską, II ga z wychowawcą p. Pawłem Szotem, II gw z wychowawcą p. Magdaleną Mazurczak, III ga z wychowawcą p. Beatą Pospychałą. W naszej zbiórce wzięły również udział następujące osoby: p. Urszula Malec, p. Anna Grzesiak, p. Beata Krzyżaniak, p. Julia Borowczyk, p. Kinga Sarna, p. Dominika Goldman, Katarzyna Urbaniak, Katarzyna Krenz, Michał Koszczoł, Mateusz Michalak. Dary zostały przewiezione do schroniska  przez p. Emilię, przedstawicielkę rodziców. Wszystkim ofiarodawcom dziękujemy. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej http://przytuliskauwandy.pl
Na stronie przytuliska znajduje się oferta, ze zdjęciami psów i kotów do przygarnięcia. Nie kupuj ! Przygarnij!                                                                                                                                Samorząd Uczniowski

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 754

Wczoraj 917

W tygodniu 5081

W miesiącu 20003

Od początku 2019 roku 743748

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech