Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.94 (9 Votes)
Pt4styczeń201907:29
Information
Uroczystości wojskowe
M. Mazurczak, M. Kulikowska
4831 hits
27 grudnia 2018 roku 100 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

„ Dzisiaj rocznica owego dnia chwały,

w którym za Polskę krew, życie dawano;

dzielni żołnierze za ten czyn wspaniały

Wy dziś nosicie bohaterów miano”

Maria Paruszewska

27 grudnia 2018 roku, w 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, poczet sztandarowy Zespołu Szkół Geodezyjno - Drogowych reprezentował szkołę na uroczystych obchodach zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski Miasta Poznania pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich.

Oddanie hołdu Powstańcom zostało zauważone przez media:

Zobacz relację w mediach>>>

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 533

Wczoraj 1172

W tygodniu 533

W miesiącu 29127

Od początku 2019 roku 874930

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech