Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.94 (9 Votes)
piątek4styczeń201907:29
Information
Uroczystości wojskowe
M. Mazurczak, M. Kulikowska
1496 odsłon

„ Dzisiaj rocznica owego dnia chwały,

w którym za Polskę krew, życie dawano;

dzielni żołnierze za ten czyn wspaniały

Wy dziś nosicie bohaterów miano”

Maria Paruszewska

27 grudnia 2018 roku, w 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, poczet sztandarowy Zespołu Szkół Geodezyjno - Drogowych reprezentował szkołę na uroczystych obchodach zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski Miasta Poznania pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich.

Oddanie hołdu Powstańcom zostało zauważone przez media:

Zobacz relację w mediach>>>

 

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 179

Wczoraj 471

W tygodniu 1000

W miesiącu 8381

Od początku 2019 roku 180608

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech