Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.94 (9 Votes)
Pt4styczeń201907:29
Information
Uroczystości wojskowe
M. Mazurczak, M. Kulikowska
2776 hits
27 grudnia 2018 roku 100 rocznica wybuchu Powstania Wielkopolskiego

„ Dzisiaj rocznica owego dnia chwały,

w którym za Polskę krew, życie dawano;

dzielni żołnierze za ten czyn wspaniały

Wy dziś nosicie bohaterów miano”

Maria Paruszewska

27 grudnia 2018 roku, w 100 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego, poczet sztandarowy Zespołu Szkół Geodezyjno - Drogowych reprezentował szkołę na uroczystych obchodach zorganizowanych przez Urząd Marszałkowski Miasta Poznania pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich.

Oddanie hołdu Powstańcom zostało zauważone przez media:

Zobacz relację w mediach>>>

 

 

1.JPG 2.JPG 3.JPG

4.JPG

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech