Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 2.75 (2 Votes)
Cz20grudzień201809:46
Information
BasSzy
1622 hits
Uroczyste otwarcie kąciku wypoczynkowego!

W dniu 18.12 2018r odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przez Panią dyrektor. Strefa ta została stworzona w ramach programu ,,Fundusz Samorządów Uczniowskich''. Nasz Samorząd pozyskał pieniądze właśnie z tego funduszu.

Pomysł uzyskał wsparcie finansowe od Zespołu Szkół Geodezyjno--Drogowych, Rady Rodziców oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w Poznaniu. Z pomocą nauczycieli członkowie samorządu pomalowali ściany, wykleili plansze do gry w chińczyka oraz warcaby a także skręcili niezbędne meble. Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej strefy!

12.jpg 13.jpg 14.jpg

15.jpg 16.jpg 17.jpg

18.jpg 19.jpg 20.jpg

21.jpg

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech