Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 2.75 (2 Votes)
czwartek20grudzień201809:46
Information
BasSzy
973 odsłon

W dniu 18.12 2018r odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przez Panią dyrektor. Strefa ta została stworzona w ramach programu ,,Fundusz Samorządów Uczniowskich''. Nasz Samorząd pozyskał pieniądze właśnie z tego funduszu.

Pomysł uzyskał wsparcie finansowe od Zespołu Szkół Geodezyjno--Drogowych, Rady Rodziców oraz Szkoły Mistrzostwa Sportowego im. Marcina Gortata w Poznaniu. Z pomocą nauczycieli członkowie samorządu pomalowali ściany, wykleili plansze do gry w chińczyka oraz warcaby a także skręcili niezbędne meble. Serdecznie zapraszamy wszystkich do korzystania z naszej strefy!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 199

Wczoraj 471

W tygodniu 1020

W miesiącu 8401

Od początku 2019 roku 180628

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech