Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 5.00 (1 głosowało)
Wt18grudzień201813:04
Information
Jadwiga Wesołowska
1567 hits
Pop Up Boże Narodzenie (Galeria)

W naszej szkole pachnie choinką i piernikami, Św Mikołaj zbiera zamówienia na prezenty a Kevin jest sam w domu...

Od 17 grudnia wystawiamy w szkole Pop up muzeum o Bożym Narodzeniu.Przyjdź, udekoruj choinkę, napisz list do św.Mikołaja, spróbuj piernika i poczuj zapach zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia!

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 826

Wczoraj 701

W tygodniu 826

W miesiącu 3987

Od początku 2019 roku 412732

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech