Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 0.00 (0 Votes)
Śr12grudzień201807:50
Information
Uroczystości wojskowe
BasSzy
2005 hits
Zdobywamy Nowe Umiejętności

W ramach przybliżania wojska społeczeństwu, Wielkopolskie Stowarzyszenie Aktywnych Rezerwistów w Poznaniu, przeprowadziło 10.10.2018r. na terenie 31. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Poznaniu-Krzesinach szkolenie ogólnowojskowe pod nazwą „Zostań żołnierzem Sił Powietrznych”.

Czteroosobowe drużyny reprezentujące naszą szkołę zdobyły II i IV miejsce zdobywając punkty w następujących konkurencjach : rzut granatem, pierwsza pomoc, składanie i rozkładanie broni, strzelanie. Uczniowie zwiedzili bazę, zapoznając się z specyfika pracy pilota F16. 

       

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech