Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 3.50 (1 głosowało)
Śr12grudzień201807:41
Information
Współpraca
BasSzy
2080 hits
Klasy Mundurowe mają Swojego Kapelana

   

 W dniu 29 października br. o godz. 10.00 w wojskowym kościele garnizonowym przy ul. Szamarzewskiego 3 w Poznaniu, odbyła się uroczysta msza inaugurująca posługę kapelana klas mundurowych ks. Marka Smólskiego.

W uroczystości brali udział dyrektorzy, wychowawcy i koordynatorzy klas mundurowych oraz uczniowie z wielu szkół woj. wielkopolskiego. Naszą szkołę reprezentowała klasy pierwsza i druga o profilu wojskowym. Po uroczystości wszyscy z przyjemnością spróbowali wojskowej grochówki przygotowanej przez organizatora, czyli Stowarzyszenie Przyjaciół Uczniów Klas Mundurowych.

Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech