Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Tekst zostanie przeczytany po zaznaczeniu fragmentu do przeczytania Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Średnia 4.75 (2 Votes)
środa21listopad201810:13
Information
Uroczystości szkolne
Leszek Zawilski
1061 odsłon

 Biijemy rekord z „Mazurkiem Dąbrowskiego”

W piątek 9 listopada obchodzono w naszej szkole uroczystość związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

Punktualnie o godz. 11.11 społeczność szkolna odśpiewała na boisku hymn narodowy. W ten sposób przyłączyliśmy się do ogólnopolskiej akcji, w której wzięły wszystkie placówki oświatowe w Polsce- blisko 5 mln uczniów i 0,5 mln nauczycieli. Najprawdopodobniej jeszcze nigdy w historii Polski tak wielu uczniów w tym samym czasie nie zaśpiewało "Mazurka Dąbrowskiego". To historyczny dzień, w którym pokazaliśmy jak być razem, wspólnie świętować 100-lecie niepodległości oraz cieszyć się z tego, że jesteśmy Polakami.

Po odśpiewaniu czterech zwrotek hymnu lekko zmarznięci przeszliśmy do auli, w której odbył się uroczysty apel i przedstawienia związane z tym bardzo ważnym, podniosłym dla nas Polaków momentem w dziejach. Nie ma w tych słowach odrobiny przesady- w końcu kolejne takie obchody za kolejne sto lat…

 

Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta.   Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Zaznaczając fragment tekstu, klikając na pojawiający się głośnik, lektor go przeczyta. Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech

Statystyki strony

Dzisiaj odwiedziło nas osób 501

Wczoraj 575

W tygodniu 2458

W miesiącu 9839

Od początku 2019 roku 182066

Czy oglądałeś nasze programy nadawane w TV18? ZAPRASZAMY!

Wejdź na stronę naszej telewizji. Wejdź!

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, klikając >> OK << zgadzasz się, że używamy plików cookie.

Jeżeli chcesz przeczytać nasze informacje o zasadach Rodo wybierz przycisk >> RODO <<.

OK RODO
Nacinij głośnik a usyszysz tekst! Moduł do czytania tekstu firmy: GSpeech